Küpsiste kasutamise põhimõtted​

Küpsiste kasutamise põhimõtetes kirjeldame mis on küpsised, kuidas, miks ja milliseid küpsiseid me kasutame. Samuti kirjeldame, kuidas küpsiste kasutamise seadeid muuta ja kontrollida. Me kasutame küpsiseid veebisaidil puitkomposiit.ee, mis kuulub PRORAKSA OÜ-le. Me salvestame küpsiseid iiga seadme ja veebilehitseja puhul, millega meie saite külastatakse. Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata.  Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati küpsiste kasutamise põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud meie veebilehel.

MIS ON KÜPSIS?

Küpsis (cookie) on väike andmeelement, mis saadetakse veebisaidilt ja mis salvestatakse kasutaja veebilehitsejas, mobiiltelefonis või muus seadmes. Tänu küpsistele töötavad meie veebisaitidel paljud funktsionaalsused ja nende abil saame pakkuda sujuvamat kasutusmugavust. Me kasutame terminit „Esimese osapoole küpsised“ enda seadistatud küpsiste kohta ja terminit „Kolmanda osapoole küpsised“, kui need on seadistatud teiste tehnoloogia teenusepakkujate poolt.

Lisaks küpsistele võime kasutada ka teisi tehnoloogilisi lahendusi (näiteks pixel tags, web bugs, web storage jne), mis töötavad sarnaselt küpsistele. Selles küpsiste kasutamise põhimõtetes kasutame terminit „küpsised“ kõikide küpsiste ja sarnaste tehnoloogiliste lahenduste kohta.

Me oleme jaganud küpsised vastavalt kasutamise eesmärgi järgi. Me kasutame küpsiseid, mis on vajalikud selleks, et veebisait toimiks ja selleks, et mõõta veebisaidi töökindlust ja pakkuda personaalsemat kogemust.