Terrassilaud GD-1

145x25mm - (standard pikkus: 4000mm)

Pärast esialgse hinnapäringu saatmist teeme teile personaalse hinnapakkumise kus saate täpsustada materjali täpseid koguseid ja vajadusel ka oma tellimust muuta.
Pindala
Abiks arvutamisel
ligikaudne materjali maksumus
4.38
ligikaudne paigaldus maksumus
137.50
Puhasta

GD-1 seest õõnes harjatud mustriga puitkomposiit terrassilaud on keskkonnasõbralik ja 100% taaskasutatav materjal. Tootmiseks ei ole maha võetud ühtki puud, vaid kasutusotstarbe on leidnud lagunematu plast ja kvaliteetne puidutolm.

Puitplastkomposiit on välja töödeldud vastupidamakas põhjapoolse kliima nõudlikke tingimusi. Tootmisprotsessis kasutatakse ekstrusioonitehnoloogiat. Puitkkomposiit laudu toodetakse kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu tingimustes ning need koosnevad 60% looduslikust puitkiust ja 40% keskkonnasõbralikust polümeerist. Puidukiud annavad puitkomposiit laudadele puidu loomuliku tekstuuri, samas kui polümeer tagab pikaealisuse ja vastupidavuse ning muudab materjali hõlpsasti hooldatavaks. Erinevalt puitlaudistest ei pea puitkomposiit laudu immutama, värvima ega õlitama. Piisab, kui aeg-ajalt veega pesta. Puitkomposiit lauad on väga vastupidav niiskusele ja päikesevalguse mõjul tekkivatele kahjulikele mõjudele. Nad on vastupidavad ka seentele ja putukatele. Puitkomposiit laudadel on üle kümne aasta usaldusväärne teenindusgarantii ilma täiendava kaitse kasutamiseta.

Mõõtmed 4000 × 145 × 25 mm
Värvus

helehall, helepruun, kollane, must, punane, tumehall, tumepruun

Laius

145mm

Paksus

25mm

Pinnatöötlus

Modern, Modern L

Ühik

jm

Standardpikkus

4000mm

Tulepüsivusklass

Cfl-s1

Profiil

light

Calculator

units-spent-per-m2

Kulu m2 kohta
Kulu: jm 6.67
Tarvikud m2 kohta
Alustala: jm 3.00
Alustusklambrid: tk 2
Kinnitusklambreid: tk 21
Kruve: tk 22