Terrassilaud GD-7

200x20mm - (standard pikkus: 4000mm)

Pärast esialgse hinnapäringu saatmist teeme teile personaalse hinnapakkumise kus saate täpsustada materjali täpseid koguseid ja vajadusel ka oma tellimust muuta.
Pindala
Abiks arvutamisel
ligikaudne materjali maksumus
10.37
ligikaudne paigaldus maksumus
137.50
Puhasta

GD-7  laia puidutekstuuriga puitplastkomposiit terrassilaud on keskkonnasõbralik ja 100% taaskasutatav materjal. Tootmiseks ei ole maha võetud ühtki puud, vaid kasutusotstarbe on leidnud lagunematu plast ja kvaliteetne puidutolm.

Puitplastkomposiit on välja töödeldud vastupidamakas põhjapoolse kliima nõudlikke tingimusi. Tootmisprotsessis kasutatakse ekstrusioonitehnoloogiat. Puitkkomposiit laudu toodetakse kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu tingimustes ning need koosnevad 60% looduslikust puitkiust ja 40% keskkonnasõbralikust polümeerist. Puidukiud annavad puitkomposiit laudadele puidu loomuliku tekstuuri, samas kui polümeer tagab pikaealisuse ja vastupidavuse ning muudab materjali hõlpsasti hooldatavaks. Erinevalt puitlaudistest ei pea puitkomposiit laudu immutama, värvima ega õlitama. Piisab, kui aeg-ajalt veega pesta. Puitkomposiit lauad on väga vastupidav niiskusele ja päikesevalguse mõjul tekkivatele kahjulikele mõjudele. Nad on vastupidavad ka seentele ja putukatele. Puitkomposiit laudadel on üle kümne aasta usaldusväärne teenindusgarantii ilma täiendava kaitse kasutamiseta.

Kaal 4 kg
Mõõtmed 4000 × 200 × 20 mm
Calculator

units-spent-per-m2

Laius

200mm

Paksus

20mm

Pinnatöötlus

Classic, Natural

Profiil

strong

Tulepüsivusklass

Cfl-s1

Standardpikkus

4000mm

Ühik

jm

Värvus

hall, must, pruun

Kulu m2 kohta
Kulu: jm 5
Tarvikud m2 kohta
Alustala: jm 3
Alustusklambrid: tk 2
Kinnitusklambreid: tk 21
Kruve: tk 24