WPC laud GD-8

120x12mm - (standard pikkus: 3000mm)

Pärast esialgse hinnapäringu saatmist teeme teile personaalse hinnapakkumise kus saate täpsustada materjali täpseid koguseid ja vajadusel ka oma tellimust muuta.
Puhasta
Tootekood: GD0008 Kategooriad: , Sildid: , , , , , , ,

GD-8 aialaua pind on ühtlane ja oksatu. Aialaud võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt püstitada pikaajalise aia, mis ei vaja värvimist ja näeb välja nagu päris puit. Aialaua juurde on võimalik tellida aiaposte ja kõiki vajalikke kinnitusvahendeid uhke väljanägemisega aia püstitamiseks.

Puitplastkomposiit on välja töödeldud vastupidamakas põhjapoolse kliima nõudlikke tingimusi. Tootmisprotsessis kasutatakse ekstrusioonitehnoloogiat. Puitkkomposiit laudu toodetakse kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu tingimustes ning need koosnevad 60% looduslikust puitkiust ja 40% keskkonnasõbralikust polümeerist. Puidukiud annavad puitkomposiit laudadele puidu loomuliku tekstuuri, samas kui polümeer tagab pikaealisuse ja vastupidavuse ning muudab materjali hõlpsasti hooldatavaks. Erinevalt puitlaudistest ei pea puitkomposiit laudu immutama, värvima ega õlitama. Piisab, kui aeg-ajalt veega pesta. Puitkomposiit lauad on väga vastupidav niiskusele ja päikesevalguse mõjul tekkivatele kahjulikele mõjudele. Nad on vastupidavad ka seentele ja putukatele. Puitkomposiit laudadel on üle kümne aasta usaldusväärne teenindusgarantii ilma täiendava kaitse kasutamiseta.

Kaal 1.5 kg
Mõõtmed 3000 × 120 × 12 mm
Standardpikkus

3000mm

Tulepüsivusklass

Cfl-s1

Ühik

jm

Värvus

helehall, kollane, must, punane, tumehall, tumepruun