WPC Laud GD-9

54x10mm - (standard pikkus: 3000mm)

Pärast esialgse hinnapäringu saatmist teeme teile personaalse hinnapakkumise kus saate täpsustada materjali täpseid koguseid ja vajadusel ka oma tellimust muuta.
Puhasta

GD-9 sooneline puitkomposiit laud sobib ideaalselt terrasside serva lauaks või dekoratiiv lauana.

GD WPC puitplastkomposiit terrassilaud on keskkonnasõbralik ja 100% taaskasutatav materjal. Tootmiseks ei ole maha võetud ühtki puud, vaid kasutusotstarbe on leidnud lagunematu plast ja kvaliteetne puidutolm.

Puitplastkomposiit on välja töödeldud vastupidamakas põhjapoolse kliima nõudlikke tingimusi. Tootmisprotsessis kasutatakse ekstrusioonitehnoloogiat. Puitkkomposiit laudu toodetakse kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu tingimustes ning need koosnevad 60% looduslikust puitkiust ja 40% keskkonnasõbralikust polümeerist. Puidukiud annavad puitkomposiit laudadele puidu loomuliku tekstuuri, samas kui polümeer tagab pikaealisuse ja vastupidavuse ning muudab materjali hõlpsasti hooldatavaks. Erinevalt puitlaudistest ei pea puitkomposiit laudu immutama, värvima ega õlitama. Piisab, kui aeg-ajalt veega pesta. Puitkomposiit lauad on väga vastupidav niiskusele ja päikesevalguse mõjul tekkivatele kahjulikele mõjudele. Nad on vastupidavad ka seentele ja putukatele. Puitkomposiit laudadel on üle kümne aasta usaldusväärne teenindusgarantii ilma täiendava kaitse kasutamiseta.

Kaal 0.9 kg
Mõõtmed 3000 × 54 × 10 mm
Laius

54mm

Paksus

10mm

Standardpikkus

3000mm

Profiil

strong

Ühik

jm

Värvus

hall, helepruun, kollane, must, tumepruun

Sul võib ka vaja minna...